Joanna Nowakowska, psychoterapeuta

tel. 512 364 164

Jestem dyplomowaną psychoterapeutką psychodynamiczną Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (nr 16), psycholożką z wieloletnią praktyką pedagogiczną, członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiadam doświadczenie w pracy z dorosłymi i młodzieżą o różnej diagnozie. Prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną, ale także warsztaty, szkolenia dla dzieci, nastolatków i rodziców.

Katarzyna Kaniuk, psychoterapia Lublin

tel. 500 009 315

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (numer certyfikatu 258) oraz superwizorem aplikantem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (numer 61). Ukończyłam: psychologię na KUL, czteroletni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, szkolenie z zakresu Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w warszawskim Laboratorium Psychoedukacji.

psychoterapeuta Justyna Dziwólska-Adamus, dobry psychoterapeuta

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym (nr 175) Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dorosłymi i młodzieżą o różnej diagnozie. Od wielu lat przyjmuję pacjentów w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz prowadzę prywatną praktykę.

tel. 606 476 940

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą (757) Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń osób dorosłych, terapii par oraz terapii rodzin.

psychoterapeuta Małgorzata Danielewicz, dobry psychoterapeuta

tel. 607 684 916

Jestem cerytyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (nr cert. 265). Zajmuję się psychoterapią młodzieży i osób dorosłych. Doświadczenie w zakresie diagnozy i terapii zdobyłam pracując w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie